Oferta współpracy

Board of European Students of Technology jest apolityczną organizacją studencką działającą na europejskich uczelniach technicznych. Będąc studentami rozumiemy jak istotna jest zarówno wiedza teoretyczna, jak również praktyczna i dlatego celem naszej organizacji jest integracja trzech środowisk: studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

Poprzez organizację akademickich oraz pozaakademickich (np. mających miejsce w określonych firmach) kursów i sympozjów naukowych, w kraju i zagranicą, stwarzamy szanse studentom na podniesienie ich umiejętności i poszerzanie wiedzy. Niemniej jednak mamy na uwadze, że wszystko to – nauka i wykształcenie – ma być przepustką do lepszego startu na rynku pracy. Dlatego pomagamy kształtować kontakty między studentami i firmami.

​Swoją działalnością prezentujemy studentom firmy – ich charakter, strukturę i możliwości zatrudnienia, m.in. poprzez warsztaty, szkolenia i dni firmy, ale także pomagamy firmom przy rekrutacji studentów – potencjalnych pracowników, m.in. poprzez Inżynierskie Targi Pracy.

Partnerzy roczni

Nasza organizacja poprzez współpracę z firmami stara się przybliżyć do siebie środowiska studenckie i biznesowe, aby poznać wzajemne oczekiwania,
a w konsekwencji ułatwić studentom wybór ścieżki zawodowej. Prowadzimy regularną współpracę z korporacjami takimi jak Valeo, MARS oraz Elettric80, którzy wspomagają i uatrakcyjniają realizowane przez nasze Stowarzyszenie projekty. Wśród członków BEST-u są ambasadorzy, którzy dbają o dobry wizerunek Partnerów Rocznych na uczelni, a także odpowiedzialni są za udzielanie informacji odnośnie
zatrudnienia i metodyki pracy zainteresowanym studentom.
 
Jeżeli są Państwo zainteresowani
współpracą, zapraszamy do kontaktu:
weronika.medon@BEST.krakow.pl

Elettric 80

 www.elettric80.com

Elettric80 jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych. Główna siedziba firmy znajduje się we Włoszech. W Polsce ulokowany jest prężnie rozwijający się oddział inżynieryjny z siedzibą w Krakowie. Firma ma swoje oddziały również w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Szwecji, Francji, Australii oraz Dubaju. Elettric80 znany jest na świecie głownie z bezobsługowych wózków widłowych sterowanych laserowo LGV, wysp paletyzujących oraz inteligentnych systemów zarządzania magazynem.


https://vimeo.com/142350253
https://vimeo.com/238056639
https://vimeo.com/254994338
 

Intel

intel.pl

Gdańskie Centrum Badawczo-Rozwojowe jest jednym z największych spośród 23 laboratoriów Intela w Europie. Obecnie zatrudniamy ponad 2000 najwyższej klasy specjalistów i liczba ta cały czas rośnie!
 
Pracownicy Intela w Gdańsku zaangażowani są w pracę i dostarczanie rozwiązań związanych z jednymi z najszybciej rozwijającymi się dziedzinami technologii, jak: Cloud, Data Centers, Memory, Security, Artificial Intelligece, Connectivity, Audio czy Programmable Solutions.
 
Gdański oddział skupia przede wszystkim specjalistów IT pracujących w sektorze Research & Development. Nieustanne rozszerzana jest paleta realizowanych projektów, a ciągły rozwój oddziału jest nierozerwalnie związany z pogłębianiem partnerskich relacji pomiędzy polskimi i zagranicznymi ośrodkami badawczymi oraz społecznościami akademickimi i gospodarczymi. Jeśli szukasz pracy gdzie możesz mieć realny wpływ na otaczający nas świat - skorzystaj ze swojej szansy i dołącz do nas!

intel.com/jobs/Poland
www.facebook.com/weareIntel

 

Nokia

Firma Nokia powstała w 1865 r. w Finlandii. Obecnie przedsiębiorstwo uważane jest za jednego z liderów w branży technologii telekomunikacyjnych. Spółka wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań. Obecnie zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych
produktów i zaawansowanych usług, wśród których znajdują się, m.in. tworzenie infrastruktury Internetu Rzeczy oraz sieci 5G, wprowadzanie nowych aplikacji oraz wiele innych. Produkty spółki docierają do odbiorców na całym świecie. Należą do nich nie tylko klienci indywidualni, ale również usługodawcy komunikacyjni, rządy i duże przedsiębiorstwa.

W Polsce funkcjonują cztery oddziały Nokii. Są to Centrum Badawczo-Rozwojowe w Krakowie, Centrum Technologiczne w Bydgoszczy, Europejskie Centrum Oprogramowania i Inżynierii zlokalizowane we Wrocławiu, oraz centrala firmy w Warszawie.

Krakowskie Centrum Badawczo-Rozwojowe zajmuje się rozwojem technologii komórkowej. Ponad 800 specjalistów pracuje nad projektami związanymi z tworzeniem i testowaniem oprogramowania przeznaczonego dla operatorów mobilnych sieci. Dzięki nim wciąż ulepszane są rozwiązania z zakresu LTE 4G, LTE-Advanced, 5G oraz Internetu Rzeczy. Centrum R&D współpracuje także z uczelniami wyższymi na terenie Krakowa. Należą do nich Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomicznym oraz Akademia Górniczo-Hutnicza. W ostatnich latach specjaliści Nokii przeprowadzili w tych miejscach wiele konferencji i wykładów. Warto podkreślić, że na Akademii Górniczo-Hutniczej powstało laboratorium badawcze oraz od kwietnia 2018 roku funkcjonuje pierwsza, w pełni funkcjonalna sieć komórkowa na uczelni w Polsce. 

https://nokiakrakow.pl/
https://www.facebook.com/rdkrakow/

 

Valeo

www.valeo.com

Grupa Valeo jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów oraz kompletnych modułów i rozwiązań w branży samochodowej. Na całym świecie zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia, dzięki swojemu zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo oraz do realizowania jednej z głównych misji – tworzenia nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

W 2018 r. Valeo otrzymało tytuł “Top Employer” na poziomie globalnym i krajowym. Kultura korporacyjna Valeo opiera się na dążeniu do doskonałości w produkcji dzięki najwyższemu poziomowi jakości oraz innowacyjnym rozwiązaniom. W codziennym działaniu koncentrujemy się na kluczowych wartościach, ciągłym rozwoju Pracowników oraz podejmowaniu działań w obszarze „well being”. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz wspólne inicjatywy sportowe i charytatywne wspierają integrację całego zespołu Valeo.
 

Media

Dzięki podejmowaniu działań promocyjnych docieramy do szerokiego grona studentów Akademii Górniczo-Hutniczej, co pozwala na zwiększenie rozpoznawalności, zarówno naszego Stowarzyszenia, jak i współpracujących z nami partnerów. Wykorzystujemy narzędzie promocji takie jak: plakaty, ulotki oraz stoiska promocyjne, ponadto ważnym sposobem komunikacji są media społecznościowe. Aktualnie wspiera nas ponad 20 różnych partnerów medialnych przy każdym z projektów. Możemy do nich zaliczyć między innymi radio ESKA, Radio17, serwis internetowy dlaStudenta.pl czy magazyny studenckie takie jak: Praca.pl podajdalej.info.pl.
Jeżeli są Państwo zainteresowani
współpracą, zapraszamy do kontaktu:
martyna.wawrzusiszyn@BEST.krakow.pl