Oferta współpracy

Board of European Students of Technology jest apolityczną organizacją studencką działającą na europejskich uczelniach technicznych. Będąc studentami rozumiemy jak istotna jest zarówno wiedza teoretyczna, jak również praktyczna i dlatego celem naszej organizacji jest integracja trzech środowisk: studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

Poprzez organizację akademickich oraz pozaakademickich (np. mających miejsce w określonych firmach) kursów i sympozjów naukowych, w kraju i zagranicą, stwarzamy szanse studentom na podniesienie ich umiejętności i poszerzanie wiedzy. Niemniej jednak mamy na uwadze, że wszystko to – nauka i wykształcenie – ma być przepustką do lepszego startu na rynku pracy. Dlatego pomagamy kształtować kontakty między studentami i firmami.

​Swoją działalnością prezentujemy studentom firmy – ich charakter, strukturę i możliwości zatrudnienia, m.in. poprzez warsztaty, szkolenia i dni firmy, ale także pomagamy firmom przy rekrutacji studentów – potencjalnych pracowników, m.in. poprzez Inżynierskie Targi Pracy.

Partnerzy roczni

Nasza organizacja poprzez współpracę z firmami stara się przybliżyć do siebie środowiska studenckie i biznesowe, aby poznać wzajemne oczekiwania, a w konsekwencji ułatwić studentom wybór ścieżki zawodowej. Prowadzimy regularną współpracę z korporacjami takimi jak Goldman Sachs, Geberit, MARS, Nokia, Samsung oraz Intel, którzy wspomagają i uatrakcyjniają realizowane przez nasze Stowarzyszenie projekty. Wśród członków BEST-u są ambasadorzy, którzy dbają o dobry wizerunek Partnerów Rocznych na uczelni, a także odpowiedzialni są za udzielanie informacji odnośnie
zatrudnienia i metodyki pracy zainteresowanym studentom.
 
Jeżeli są Państwo zainteresowani
współpracą, zapraszamy do kontaktu:
paulina.mlynik@BEST.krakow.pl

Geberit


Geberit Produkcja Sp. z o.o. obejmuje Centrum Dystrybucji w Kole oraz dwa zakłady produkcyjne – w Kole i we Włocławku, które odpowiadają za produkcję ceramiczną.

To tam, od ponad 50 lat w Kole i od ponad 20 lat we Włocławku, powstają najwyższej jakości wyroby, tworzące niepowtarzalny styl i nieocenioną funkcjonalność naszych łazienek - zarówno tych w sferze prywatnej, jak i publicznej. Obie lokalizacje spółki Geberit Produkcja zatrudniają łącznie ok. 1200 osób.
 

Już dziś studentom oferujemy:

  • praktyki,
  • staże w trakcie i po studiach,
  • pisanie prac inżynierskich, magisterskich i doktoratów pod opieką specjalistów (także poza Polską),
  • zatrudnienie w obszarze produkcji zaraz po studiach,
  • zwiedzanie zakładów, szczególnie części produkcyjnej,
  • naukę i karierę w międzynarodowym środowisku - projekt dla talentów - Geberit Operations Development Program.


Zapraszamy też na naszą stronę www.geberit.pl.

Goldman Sachs


Goldman Sachs jest światowym liderem w zakresie bankowości inwestycyjnej, papierów wartościowych i zarządzania inwestycjami. Oferujemy szeroką gamę usług finansowych skierowanych do rozbudowanej i zróżnicowanej bazy klientów, która obejmuje korporacje, instytucje finansowe, rządy i osoby prywatne. Jako firma o zasięgu globalnym zatrudniamy ludzi pochodzących z całego świata, reprezentujących różne narodowości, ścieżki edukacji oraz doświadczenia. Jesteśmy otwarci na ich perspektywy, energię, innowacyjne pomysły i gotowość do uczenia się oraz dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

Do naszego warszawskiego biura poszukujemy studentów i absolwentów zainteresowanych pracą w dziale Engineering w ramach Software Engineering, Systems Engineering, CyberSecurity i Quantitative Strategists. Dołącz do nas i rozwijaj się w Java, Python, NoSQL, Kafka, RabbitMQ, Spark, Hadoop, ReactJS, buduj modele finansowe lub zajmuj się cyberbezpieczeństwem!

Oferujemy:

  • Summer Internship - 10 tygodni (Lipiec - Wrzesień 2021)
  • Off-cycle Internship - 3-12 miesięcy (4 lub 5 dni w tygodniu)
  • New Analyst Programme - rola na pełen etat dla absolwentów

Aplikuj przez gs.com/careers

Intel

intel.pl
Gdańskie Centrum Badawczo-Rozwojowe jest jednym z największych spośród 23 laboratoriów Intela w Europie. Obecnie zatrudniamy ponad 2000 najwyższej klasy specjalistów i liczba ta cały czas rośnie!
 
Pracownicy Intela w Gdańsku zaangażowani są w pracę i dostarczanie rozwiązań związanych z jednymi z najszybciej rozwijającymi się dziedzinami technologii, jak: Cloud, Data Centers, Memory, Security, Artificial Intelligece, Connectivity, Audio czy Programmable Solutions.
 
Gdański oddział skupia przede wszystkim specjalistów IT pracujących w sektorze Research & Development. Nieustanne rozszerzana jest paleta realizowanych projektów, a ciągły rozwój oddziału jest nierozerwalnie związany z pogłębianiem partnerskich relacji pomiędzy polskimi i zagranicznymi ośrodkami badawczymi oraz społecznościami akademickimi i gospodarczymi. Jeśli szukasz pracy gdzie możesz mieć realny wpływ na otaczający nas świat - skorzystaj ze swojej szansy i dołącz do nas!

intel.com/jobs/Poland
www.facebook.com/weareIntel

 

Nokia

Firma Nokia powstała w 1865 r. w Finlandii. Obecnie przedsiębiorstwo uważane jest za jednego z liderów w branży technologii telekomunikacyjnych. Spółka wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań. Obecnie zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych produktów i zaawansowanych usług, wśród których znajdują się, m.in. tworzenie infrastruktury Internetu Rzeczy oraz sieci 5G, wprowadzanie nowych aplikacji oraz wiele innych. Produkty spółki docierają do odbiorców na całym świecie. Należą do nich nie tylko klienci indywidualni, ale również usługodawcy komunikacyjni, rządy i duże przedsiębiorstwa.

W Polsce funkcjonują cztery oddziały Nokii. Są to Centrum Badawczo-Rozwojowe w Krakowie, Centrum Technologiczne w Bydgoszczy, Europejskie Centrum Oprogramowania i Inżynierii zlokalizowane we Wrocławiu, oraz centrala firmy w Warszawie.

Krakowskie Centrum Badawczo-Rozwojowe zajmuje się rozwojem technologii komórkowej. Ponad 800 specjalistów pracuje nad projektami związanymi z tworzeniem i testowaniem oprogramowania przeznaczonego dla operatorów mobilnych sieci. Dzięki nim wciąż ulepszane są rozwiązania z zakresu LTE 4G, LTE-Advanced, 5G oraz Internetu Rzeczy. Centrum R&D współpracuje także z uczelniami wyższymi na terenie Krakowa. Należą do nich Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomicznym oraz Akademia Górniczo-Hutnicza. W ostatnich latach specjaliści Nokii przeprowadzili w tych miejscach wiele konferencji i wykładów. Warto podkreślić, że na Akademii Górniczo-Hutniczej powstało laboratorium badawcze oraz od kwietnia 2018 roku funkcjonuje pierwsza, w pełni funkcjonalna sieć komórkowa na uczelni w Polsce. 

www.nokiakrakow.pl
www.facebook.com/nokia.krakow


 

Media

Dzięki podejmowaniu działań promocyjnych docieramy do szerokiego grona studentów Akademii Górniczo-Hutniczej, co pozwala na zwiększenie rozpoznawalności, zarówno naszego Stowarzyszenia, jak i współpracujących z nami partnerów. Wykorzystujemy narzędzie promocji takie jak: plakaty, ulotki oraz stoiska promocyjne, ponadto ważnym sposobem komunikacji są media społecznościowe. Aktualnie wspiera nas ponad 20 różnych partnerów medialnych przy każdym z projektów. Możemy do nich zaliczyć między innymi radio ESKA, Radio17, serwis internetowy dlaStudenta.pl czy magazyny studenckie takie jak: EuroStudent, Podaj Dalej i BIS AGH.
Jeżeli są Państwo zainteresowani
współpracą, zapraszamy do kontaktu:
patryk.machoczek@BEST.krakow.pl