Oferta współpracy

Board of European Students of Technology jest apolityczną organizacją studencką działającą na europejskich uczelniach technicznych. Będąc studentami rozumiemy jak istotna jest zarówno wiedza teoretyczna, jak również praktyczna i dlatego celem naszej organizacji jest integracja trzech środowisk: studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

Poprzez organizację akademickich oraz pozaakademickich (np. mających miejsce w określonych firmach) kursów i sympozjów naukowych, w kraju i zagranicą, stwarzamy szanse studentom na podniesienie ich umiejętności i poszerzanie wiedzy. Niemniej jednak mamy na uwadze, że wszystko to – nauka i wykształcenie – ma być przepustką do lepszego startu na rynku pracy. Dlatego pomagamy kształtować kontakty między studentami i firmami.

​Swoją działalnością prezentujemy studentom firmy – ich charakter, strukturę i możliwości zatrudnienia, m.in. poprzez warsztaty, szkolenia i dni firmy, ale także pomagamy firmom przy rekrutacji studentów – potencjalnych pracowników, m.in. poprzez Inżynierskie Targi Pracy.

Partnerzy roczni

Nasza organizacja poprzez współpracę z firmami stara się przybliżyć do siebie środowiska studenckie i biznesowe, aby poznać wzajemne oczekiwania, a w konsekwencji ułatwić studentom wybór ścieżki zawodowej. Prowadzimy regularną współpracę z korporacjami takimi jak Goldman Sachs, Geberit, MARS, Nokia, Samsung oraz Intel, którzy wspomagają i uatrakcyjniają realizowane przez nasze Stowarzyszenie projekty. Wśród członków BEST-u są ambasadorzy, którzy dbają o dobry wizerunek Partnerów Rocznych na uczelni, a także odpowiedzialni są za udzielanie informacji odnośnie
zatrudnienia i metodyki pracy zainteresowanym studentom.
 
Jeżeli są Państwo zainteresowani
współpracą, zapraszamy do kontaktu:
karolina.folta@BEST.krakow.pl

Geberit


Geberit Produkcja Sp. z o.o. obejmuje Centrum Dystrybucji w Kole oraz dwa zakłady produkcyjne – w Kole i we Włocławku, które odpowiadają za produkcję ceramiczną.

To tam, od ponad 50 lat w Kole i od ponad 20 lat we Włocławku, powstają najwyższej jakości wyroby, tworzące niepowtarzalny styl i nieocenioną funkcjonalność naszych łazienek - zarówno tych w sferze prywatnej, jak i publicznej. Obie lokalizacje spółki Geberit Produkcja zatrudniają łącznie ok. 1200 osób.
 

Już dziś studentom oferujemy:

 • praktyki,
 • staże w trakcie i po studiach,
 • pisanie prac inżynierskich, magisterskich i doktoratów pod opieką specjalistów (także poza Polską),
 • zatrudnienie w obszarze produkcji zaraz po studiach,
 • zwiedzanie zakładów, szczególnie części produkcyjnej,
 • naukę i karierę w międzynarodowym środowisku - projekt dla talentów - Geberit Operations Development Program.


Zapraszamy też na naszą stronę www.geberit.pl.

Goldman Sachs


Goldman Sachs jest światowym liderem w zakresie bankowości inwestycyjnej, papierów wartościowych i zarządzania inwestycjami. Oferujemy szeroką gamę usług finansowych skierowanych do rozbudowanej i zróżnicowanej bazy klientów, która obejmuje korporacje, instytucje finansowe, rządy i osoby prywatne. Jako firma o zasięgu globalnym zatrudniamy ludzi pochodzących z całego świata, reprezentujących różne narodowości, ścieżki edukacji oraz doświadczenia. Jesteśmy otwarci na ich perspektywy, energię, innowacyjne pomysły i gotowość do uczenia się oraz dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

Do naszego warszawskiego biura poszukujemy studentów i absolwentów zainteresowanych pracą w dziale Engineering w ramach Software Engineering, Systems Engineering, CyberSecurity i Quantitative Strategists. Dołącz do nas i rozwijaj się w Java, Python, NoSQL, Kafka, RabbitMQ, Spark, Hadoop, ReactJS, buduj modele finansowe lub zajmuj się cyberbezpieczeństwem!

Oferujemy:

 • Summer Internship - 10 tygodni (Lipiec - Wrzesień 2022)
 • Off-cycle Internship - 3-12 miesięcy (4 lub 5 dni w tygodniu)
 • New Analyst Programme - rola na pełen etat dla absolwentów

Aplikuj przez gs.com/careers

Air Liquide

Air Liquide Polska to światowy lider w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny

Obszary naszego działania:

 • LARGE INDUSTRIES Współpracujemy z naszymi klientami przez lata, projektując, budując i obsługując instalacje służące do wytwarzania i dostarczania gazów na terenie ich zakładów.
 • INDUSTRIAL MERCHANT Nasze gazy dostarczamy w różnej postaci m.in.: ciekłej, przy użyciu cystern wprost do zbiornika klienta oraz sprężonej, w butlach.
 • HEALTHCARE W zakresie opieki zdrowotnej dostarczamy produkty medyczne jak i usługi dla szpitali i pacjentów w domu, które wspierają ochronę zdrowia i życia.

Nasze programy:

 • Staże płatne, przez cały rok, we wszystkich naszych lokalizacjach w Polsce, z możliwością pozostania u nas na dłużej jako pracownik.
 • Summer School tydzień w paryskiej siedzibie, wraz z 30 studentami z całego świata, pracując nad rozwiązaniem rzeczywistego problemu biznesowego.
 • ALLEX Air Liquide Leading EXcellence: 2-letni program rozwojowy, podczas którego pracownik wyjeżdża na 2 zagraniczne misje po nowe doświadczenia, by awansować na pełną wyzwań rolę -> zobacz jak wygląda program (https://link.do/ALLEXprogramme).
 • TCL Technical Community Leaders ścieżka rozwoju dla utalentowanych specjalistów, która pozwala rozwijać techniczny potencjał w różnych obszarach w Grupie Air Liquide

Zachęcamy do składania aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@airliquide.com 
Zapraszamy również do składania aplikacji na adres mailowy: https://przemysl.air-liquide.pl/

Media

Dzięki podejmowaniu działań promocyjnych docieramy do szerokiego grona studentów Akademii Górniczo-Hutniczej, co pozwala na zwiększenie rozpoznawalności, zarówno naszego Stowarzyszenia, jak i współpracujących z nami partnerów. Wykorzystujemy narzędzie promocji takie jak: plakaty, ulotki oraz stoiska promocyjne, ponadto ważnym sposobem komunikacji są media społecznościowe. Aktualnie wspiera nas ponad 20 różnych partnerów medialnych przy każdym z projektów. Możemy do nich zaliczyć między innymi radio ESKA, Radio17, serwis internetowy dlaStudenta.pl czy magazyny studenckie takie jak: EuroStudent, Podaj Dalej i BIS AGH.
Jeżeli są Państwo zainteresowani
współpracą, zapraszamy do kontaktu:
dawid.blachowicz@BEST.krakow.pl