Oferta współpracy

Board of European Students of Technology jest apolityczną organizacją studencką działającą na europejskich uczelniach technicznych. Będąc studentami rozumiemy jak istotna jest zarówno wiedza teoretyczna, jak również praktyczna i dlatego celem naszej organizacji jest integracja trzech środowisk: studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

Poprzez organizację akademickich oraz pozaakademickich (np. mających miejsce w określonych firmach) kursów i sympozjów naukowych, w kraju i zagranicą, stwarzamy szanse studentom na podniesienie ich umiejętności i poszerzanie wiedzy. Niemniej jednak mamy na uwadze, że wszystko to – nauka i wykształcenie – ma być przepustką do lepszego startu na rynku pracy. Dlatego pomagamy kształtować kontakty między studentami i firmami.

​Swoją działalnością prezentujemy studentom firmy – ich charakter, strukturę i możliwości zatrudnienia, m.in. poprzez warsztaty, szkolenia i dni firmy, ale także pomagamy firmom przy rekrutacji studentów – potencjalnych pracowników, m.in. poprzez Inżynierskie Targi Pracy.

Partnerzy roczni

Nasza organizacja poprzez współpracę z firmami stara się przybliżyć do siebie środowiska studenckie i biznesowe, aby poznać wzajemne oczekiwania, a w konsekwencji ułatwić studentom wybór ścieżki zawodowej. Prowadzimy regularną współpracę z korporacjami takimi jak Valeo, MARS oraz Elettric80, którzy wspomagają i uatrakcyjniają realizowane przez nasze Stowarzyszenie projekty. Wśród członków BEST-u są ambasadorzy, którzy dbają o dobry wizerunek Partnerów Rocznych na uczelni, a także odpowiedzialni są za udzielanie informacji odnośnie
zatrudnienia i metodyki pracy zainteresowanym studentom.
 
Jeżeli są Państwo zainteresowani
współpracą, zapraszamy do kontaktu:
patryk.kruk@BEST.krakow.pl

Valeo

www.valeo.com

Grupa Valeo jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów oraz kompletnych modułów i rozwiązań w branży samochodowej. Na całym świecie zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia, dzięki swojemu zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo oraz do realizowania jednej z głównych misji – tworzenia nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

W 2018 r. Valeo otrzymało tytuł “Top Employer” na poziomie globalnym i krajowym. Kultura korporacyjna Valeo opiera się na dążeniu do doskonałości w produkcji dzięki najwyższemu poziomowi jakości oraz innowacyjnym rozwiązaniom. W codziennym działaniu koncentrujemy się na kluczowych wartościach, ciągłym rozwoju Pracowników oraz podejmowaniu działań w obszarze „well being”. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz wspólne inicjatywy sportowe i charytatywne wspierają integrację całego zespołu Valeo.
 

Elettric 80

 www.elettric80.com

Elettric80 jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych. Główna siedziba firmy znajduje się we Włoszech. W Polsce ulokowany jest prężnie rozwijający się oddział inżynieryjny z siedzibą w Krakowie. Firma ma swoje oddziały również w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Szwecji, Francji, Australii oraz Dubaju. Elettric80 znany jest na świecie głownie z bezobsługowych wózków widłowych sterowanych laserowo LGV, wysp paletyzujących oraz inteligentnych systemów zarządzania magazynem.


https://vimeo.com/142350253
https://vimeo.com/238056639
https://vimeo.com/254994338
 

Intel

intel.pl

Gdańskie Centrum Badawczo-Rozwojowe jest jednym z największych spośród 23 laboratoriów Intela w Europie. Obecnie zatrudniamy ponad 2000 najwyższej klasy specjalistów i liczba ta cały czas rośnie!
 
Pracownicy Intela w Gdańsku zaangażowani są w pracę i dostarczanie rozwiązań związanych z jednymi z najszybciej rozwijającymi się dziedzinami technologii, jak: Cloud, Data Centers, Memory, Security, Artificial Intelligece, Connectivity, Audio czy Programmable Solutions.
 
Gdański oddział skupia przede wszystkim specjalistów IT pracujących w sektorze Research & Development. Nieustanne rozszerzana jest paleta realizowanych projektów, a ciągły rozwój oddziału jest nierozerwalnie związany z pogłębianiem partnerskich relacji pomiędzy polskimi i zagranicznymi ośrodkami badawczymi oraz społecznościami akademickimi i gospodarczymi. Jeśli szukasz pracy gdzie możesz mieć realny wpływ na otaczający nas świat - skorzystaj ze swojej szansy i dołącz do nas!

intel.com/jobs/Poland
www.facebook.com/weareIntel

 

Media

Dzięki podejmowaniu działań promocyjnych docieramy do szerokiego grona studentów Akademii Górniczo-Hutniczej, co pozwala na zwiększenie rozpoznawalności, zarówno naszego Stowarzyszenia, jak i współpracujących z nami partnerów. Wykorzystujemy narzędzie promocji takie jak: plakaty, ulotki oraz stoiska promocyjne, ponadto ważnym sposobem komunikacji są media społecznościowe. Aktualnie wspiera nas ponad 20 różnych partnerów medialnych przy każdym z projektów. Możemy do nich zaliczyć między innymi radio ESKA, Radio17, serwis internetowy dlaStudenta.pl czy magazyny studenckie takie jak: Praca.pl podajdalej.info.pl.
Jeżeli są Państwo zainteresowani
współpracą, zapraszamy do kontaktu:
barbara.bodziony@BEST.krakow.pl