ITP

Inżynierskie Targi Pracy (ITP) - wydarzenie, które każdej wiosny, od dwudziestu trzech lat, jest wyczekiwane przez studentów krakowskich uczelni. Celem ITP jest ułatwienie bezpośredniego spotkania studentów z potencjalnym pracodawcą. Co roku staramy się, aby projekt był odpowiedzią na potrzeby zarówno studentów, jak i pracodawców. 

Targi rokrocznie odbywają się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. W ciągu jednego dnia studenci mogą porozmawiać z przedstawicielami około 60 inżynieryjnych firm oferujących stałe zatrudnienie, praktyki lub staże – a wszystko to o rzut kamieniem od Akademii Górniczo-Hutniczej. Dokładamy wszelkich starań, aby studenci oraz absolwenci uczelni technicznych jak najlepiej wykorzystali dzień Targów - na każdego z nich czeka obszerny katalog targowy, który zawiera kompletny przegląd naszych wystawców, ich aktualne oferty zatrudnienia oraz profil poszukiwanego pracownika.

Odwiedzający Targi mogą wziąć udział w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych, gdzie bezpośrednio od ekspertów mogą dowiedzieć się jak budować swoją ścieżkę kariery. Studenci mają również okazję do wykonania profesjonalnego zdjęcia oraz skonsultowania swojego CV ze specjalistami. Na miejscu Targów czeka na nich jeszcze parę innych atrakcji - mogą zapoznać się z ofertami pracy przyglądając się jednym z wielu Job Walli, wziąć udział w losowaniu nagród, zrobić pamiątkowe zdjęcia z przyjaciółmi w fotobudce, a także odprężyć się przy darmowej kawie.