Rekrutacja
Uważasz, że studia to nie tylko nauka do kolokwium i siedzenie na wykładach? Kilku studentów uczelni technicznych ponad 30 lat temu uważało tak samo jak Ty i założyli organizację studencką BEST. 27 lat temu dotarła też na AGH. Od tego momentu działamy, organizując konkursy, szkolenia, kursy naukowe, targi pracy oraz inne imprezy mające na celu rozwój studentów i zacieśnianie relacji między nimi, firmami i uczelnią.

Harmonogram Rekrutacji Jesień 2022:

  • Ankiety można składać od 15 września do 21 października 
  • Assessment Centre odbędzie się 25 października w godzinach wieczornych.
  • Rozmowy odbywać się będą od 27 października do 9 listopada.
Gdzie i kiedy możecie nas spotkać?
6 października - stoisko w B2, godz. 10:00-15:00
10 października - stoisko w Bibliotece Głównej, godz. 10:00-15:00
12 października - Targi Organizacji Studenckich w A0
13 października - Dzień Otwarty naszego biura, ul. Reymonta 17/E14, godz. 13:00-18:00 
17 października - stoisko pod Klubem Studio, godz. 10:00-15:00
19 października - Grill na Miasteczku Studenckim, godziny wieczorne
Etapem, który rozpoczyna Twoją przygodę z Rekrutacją jest ankieta, do której link znajdziesz na początku tej strony. Przygotowaliśmy kilka pytań, które pozwolą nam bliżej Cię poznać, dowiedzieć się czym się interesujesz. Daj nam znać, co Cię napędza, motywuje do działania i o czym marzysz. Bądź sobą!
Następnym etapem jest Assessment Centre. Jego głównym celem jest zaobserwowanie czy lubisz pracę w grupie i jak radzisz sobie w niecodziennych sytuacjach. Po zakończeniu wszyscy są zaproszeni na studencką integrację, podczas której zawieramy nowe znajomości i poznajemy się z innej strony.
Ostatnim etapem są rozmowy. Jest to doskonała okazja do upewnienia się, czy odnajdziesz się w naszym Stowarzyszeniu i będziesz mógł/mogła się u nas rozwinąć. Podczas rozmowy możesz nam zadać nurtujące Cię pytania, które pomogą Ci upewnić się, że chcesz do nas dołączyć.

Jeśli dostaniecie się do naszego Stowarzyszenia, czeka Was również integracja!
12 listopada - Motivational Day, podczas którego dowiecie się więcej na temat BEST-u, poznacie strukturę organizacji i przedstawimy Wam szczegółowo projekty, jakie tworzymy, Po południu odbędzie się Gra Miejska dla Was - nowych członków, a wieczorem spędzicie miło czas razem z członkami naszego Stowarzyszenia.

8 - 10 listopada - Integral, czyli weekendowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny. Będziecie mieli okazję wziąć udział w kilku interesujących szkoleniach przeplatanych duuużą ilością integracji!