Projekty

Inżynierskie Targi Pracy

Jednym z flagowych projektów organizowanych przez BEST AGH Kraków są Inżynierskie Targi Pracy. Wydarzenie to, organizowane od 25 lat ma na celu umożliwienie bezpośredniego kontaktu między studentem, a pracodawcą. Naszym priorytetem jest dotarcie do jak największej ilości młodych ludzi oraz przedsiębiorstw z różnych branż. Odbywa się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana i rokrocznie gromadzi się tam ponad 50 inżynierskich firm i ponad 4500 odwiedzających.

Kursy Naukowe

Jednymi z największych projektów realizowanych na szczeblu międzynarodowym są kursy naukowe organizowane przez każdą grupę lokalną BEST-u. Projekt ten świetnie wpisuje się zarówno w nasze cele, jak i wartości naszego Stowarzyszenia takie jak: przyjaźń, zabawa, nauka oraz rozwój. Kursy naukowe odbywają się w czterech różnych sezonach: wiosna, lato, jesień oraz zima. Długość każdego kursu waha się od od jednego do dwóch tygodni.

BITEhack

BITEhack - czyli BEST IT Extended Hackathon. Jedno z największych wydarzeń Stowarzyszenia Studentów BEST AGH Kraków. Hackathon jest podzielony na trzy konkurencje: KlasycznąRobotyczną oraz wprowadzoną w 2022 roku kategorię Artificial Intelligence. Głównym celem projektu jest rozwój studentów interesujących się programowaniem, robotyką oraz szeroko pojętym uczeniem maszynowym. Uczestnicy BITEhacka to przede wszystkim studenci kierunków związanych z rynkiem IT takich jak: informatyka, elektronika, czy automatyka i robotyka.

BEAST

BEST Engineering Advanced Students Tournament (BEAST) jest to konkurs inżynierski w duchu starszego odpowiednika EBEC, w którym liczą się kreatywność i umiejętność pracy w grupie. Więcej informacji wkrótce.