Oferta współpracy

Board of European Students of Technology jest apolityczną organizacją studencką działającą na europejskich uczelniach technicznych. Będąc studentami rozumiemy jak istotna jest zarówno wiedza teoretyczna, jak również praktyczna i dlatego celem naszej organizacji jest integracja trzech środowisk: studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

Poprzez organizację akademickich oraz pozaakademickich (np. mających miejsce w określonych firmach) kursów i sympozjów naukowych, w kraju i zagranicą, stwarzamy szanse studentom na podniesienie ich umiejętności i poszerzanie wiedzy. Niemniej jednak mamy na uwadze, że wszystko to – nauka i wykształcenie – ma być przepustką do lepszego startu na rynku pracy. Dlatego pomagamy kształtować kontakty między studentami i firmami.

​Swoją działalnością prezentujemy studentom firmy – ich charakter, strukturę i możliwości zatrudnienia, m.in. poprzez warsztaty, szkolenia i dni firmy, ale także pomagamy firmom przy rekrutacji studentów – potencjalnych pracowników, m.in. poprzez Inżynierskie Targi Pracy.

Partnerzy roczni

Nasza organizacja poprzez współpracę z firmami stara się przybliżyć do siebie środowiska studenckie i biznesowe, aby poznać wzajemne oczekiwania, a w konsekwencji ułatwić studentom wybór ścieżki zawodowej. Prowadzimy regularną współpracę z korporacjami takimi jak MARS, Pega, Sabre oraz Aptiv, którzy wspomagają i uatrakcyjniają realizowane przez nasze Stowarzyszenie projekty. Wśród członków BEST-u są ambasadorzy, którzy dbają o dobry wizerunek Partnerów Rocznych na uczelni, a także odpowiedzialni są za udzielanie informacji odnośnie
zatrudnienia i metodyki pracy zainteresowanym studentom.
 
Jeżeli są Państwo zainteresowani
współpracą, zapraszamy do kontaktu:
anna.slezak@BEST.krakow.pl

Pegasystems

Oparte na Platformie Pega oprogramowanie, zaprojektowane do działania w chmurze, posiada szerokie możliwości dopasowania do potrzeb użytkowników, umożliwiając szybkie wdrożenie, łatwą rozbudowę oraz modyfikację aplikacji, tak by spełniały strategiczne potrzeby biznesowe. Pega dostarcza nagradzanych globalnie rozwiązań CRM wykorzystujących AI, machine learning oraz automatyzację procesów.
Program stażowy w Pega rozpoczyna się 19 czerwca 2023. Możesz dołączyć do nas jako:
  • Back-end Software Engineer Summer Intern
  • Cloud Development Engineer Summer Intern
  • Backend Software Engineer Summer Intern - microservices
  • Software Engineer Summer Intern - mobile
  • Front-end Software Engineer Summer Intern
  • Scrum Master Summer Intern
  • Technical Documentation Summer Intern
Dołączając do Pega będziesz pracować m.in. z: Java, Kotlin, Go, AWS i JavaScript. Rekrutacja składa się z kilku etapów: aplikacjatest techniczny on-line, rozmowa z rekruterem (20 minut), rozmowa z zespołem (część techniczna oraz część ukierunkowana na umiejętności miękkie) – 1-1,5h, informacja zwrotna.

Pensja: 5500 – 6000 PLN brutto miesięcznie w oparciu o umowę o praktyki absolwenckie.
W razie pytań możesz napisać do Tomasza Romańczyka, który jest opiekunem programu stażowego: tomasz.romanczyk@pega.com.
 

Aptiv

Dzięki dogłębnej wiedzy specjalistycznej Aptiv opracowuje systemy, które pozwalają naszym klientom sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Umożliwiamy wprowadzenie pojazdów opartych na oprogramowaniu, wyposażonych w inteligentnie skomunikowane architektury elektryczne. Taka jest przyszłość mobilności.

Your next journey starts here

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: jobs.aptiv.com/students
Lista ofert stażów i pracy

Media

Dzięki podejmowaniu działań promocyjnych docieramy do szerokiego grona nie tylko studentów Akademii Górniczo-Hutniczej, Inżynierskie Targi Pracy są znane w całym Krakowie, a w naszym hackathonie - BITEhacku biorą udział studenci z całej Polski. Prowadzone przez nas akcje promocyjne pozwalają zwiększyć rozpoznawalność, zarówno naszego Stowarzyszenia, jak i współpracujących z nami Partnerów. Wykorzystujemy narzędzia promocji takie jak: plakaty, ulotki oraz stoiska promocyjne, ponadto ważnym sposobem komunikacji są media społecznościowe. Do mediów, z którymi pojęliśmy współpracę roczną możemy zaliczyć radio ESKA, Radio1.7, magazyn internetowy FXMAG, magazyn dla studentów eurostudent, serwis internetowy dlaStudenta.pl oraz fundację Kraków Miastem Startupów
 
Jeżeli są Państwo zainteresowani
współpracą, zapraszamy do kontaktu:
jakub.kramarz@BEST.krakow.pl