Rekrutacja
Uważasz, że studia to nie tylko nauka do kolokwium i siedzenie na wykładach? Kilku studentów uczelni technicznych ponad 30 lat temu uważało tak samo jak Ty i założyli organizację studencką BEST. 30 lat temu dotarła też na AGH. Od tego momentu działamy, organizując konkursy, szkolenia, kursy naukowe, targi pracy oraz inne imprezy mające na celu rozwój studentów i zacieśnianie relacji między nimi, firmami i uczelnią.

Harmonogram Rekrutacji Wiosna 2024:

  • Ankiety można składać od 26 lutego do 14 Marca. 
  • Assessment Center odbędzie się 19 Marca w godzinach wieczornych.
  • Rozmowy odbywać się będą od 21 Marca do 3 Kwietnia.
Gdzie i kiedy możecie nas spotkać?
27 Lutego - stoisko przy budynku B1, od godziny 08:00 do 16:00
29 Lutego - stoisko na płycie Miasteczka Studenckiego AGH, od godziny 18:00 do 23:00
5 Marca - stoisko przy klubie STUDIO, od godziny 08:00 do 16:00
6 Marca - nasze stoisko znajdziecie na Inżynierskich Targach Pracy
12 Marca - stoisko przy klubie STUDIO, od 08:00 do 16:00
13 Marca - Wydarzenie Planszówkowe zlokalizowane w sali konferencyjnej w DS1 Olimp od godziny 18:30 do 22:30
14 Marca - stoisko przy budynkach B, od godziny 08:00 do 14:00
Etapem, który rozpoczyna Twoją przygodę z Rekrutacją jest ankieta, do której link znajdziesz na początku tej strony. Przygotowaliśmy kilka pytań, które pozwolą nam bliżej Cię poznać, dowiedzieć się czym się interesujesz. Daj nam znać, co Cię napędza, motywuje do działania i o czym marzysz. Bądź sobą!
Następnym etapem jest Assessment Center. Jego głównym celem jest zaobserwowanie czy lubisz pracę w grupie i jak radzisz sobie w niecodziennych sytuacjach. Po zakończeniu wszyscy są zaproszeni na studencką integrację, podczas której zawieramy nowe znajomości i poznajemy się z innej strony.
Ostatnim etapem są rozmowy. Jest to doskonała okazja do upewnienia się, czy odnajdziesz się w naszym Stowarzyszeniu i będziesz mógł/mogła się u nas rozwinąć. Podczas rozmowy możesz nam zadać nurtujące Cię pytania, które pomogą Ci upewnić się, że chcesz do nas dołączyć.

Jeśli dostaniecie się do naszego Stowarzyszenia, czeka Was również integracja!
6 Kwietnia - Motivational Day, podczas którego dowiecie się więcej na temat BEST-u, poznacie strukturę organizacji i przedstawimy Wam szczegółowo projekty, jakie tworzymy. Po południu odbędzie się Gra Miejska dla Was - nowych członków, a wieczorem spędzicie miło czas razem z członkami naszego Stowarzyszenia.

12 - 14 Kwietnia - Integral, czyli weekendowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny. Będziecie mieli okazję wziąć udział w kilku interesujących szkoleniach przeplatanych duuużą ilością integracji!